Déčko baví i vzdělává: Pestrý program pro malé diváky.

Déčko

Historie Déčka

Dětský kanál České televize, zkráceně Déčko, zahájil vysílání 31. srpna 2013. Nahradil tak stávající ČT :D, který cílil na starší dětské publikum. Déčko se zaměřuje především na předškolní děti a nabízí jim pestrou škálu pořadů, od pohádek a animovaných seriálů, přes naučné programy až po zábavné soutěže.

Vysílání Déčka je rozděleno do několika bloků, které se liší věkem cílové skupiny. Ranní blok je určen nejmenším divákům, odpolední blok pak školákům a večerní blok teenagerům. Déčko klade důraz na kvalitní a edukativní obsah, který dětem pomáhá rozvíjet jejich znalosti a dovednosti.

Kanál je dostupný zdarma v rámci pozemního digitálního vysílání a také u kabelových a satelitních operátorů.

Programová skladba

Naše programová skladba je pestrá a uspokojí široké spektrum diváků. Připravujeme pro vás filmy pro celou rodin

Cílová skupina

Tento článek je určen především pro začínající podnikatele a majitele malých firem, kteří chtějí zlepšit své znalosti v oblasti online marketingu. Zaměřuje se na ty, kteří nemají hluboké znalosti SEO, PPC kampaní nebo sociálních médií, ale chtějí se dozvědět více o tom, jak tyto nástroje využít k růstu svého podnikání. Článek je psán srozumitelným jazykem a vyhýbá se složité terminologii, aby byl přístupný i těm, kteří s online marketingem teprve začínají.

Dostupnost a vysílání

Sledujte premiérové epizody seriálu každý všední den v osm

Soutěže a interaktivita

Zapojte se do dění a užijte si spoustu zábavy s našimi soutěžemi! Každý měsíc pro vás chystáme

Vliv na dětskou populaci

Děti a dospívající jsou obzvlášť citliví na dopady [téma s negativním dopadem]. [Popište specifické dopady na dětskou populaci, např. na zdraví, vzdělání, sociální rozvoj]. Je to dáno tím, že se jejich mozky a těla stále vyvíjejí a jsou náchylnější k [negativní faktor]. Navíc děti často postrádají znalosti a dovednosti, aby se dokázaly [negativní faktor] bránit. Proto je nezbytné věnovat dětem v této oblasti zvláštní pozornost a podporu.

Publikováno: 02. 06. 2024

Kategorie: média

Autor: Adriana Šimková

Tagy: déčko | televizní stanice s dětským programem