Karol a Kvido: Oblíbená dvojka zpátky na scénu!

Karol A Kvido

Kdo jsou Karol a Kvido?

Karol a Kvido jsou dva kamarádi, kteří milují dobrodružství a poznávání nových míst. Karol je ten akčnější typ, vždycky plný energie a nápadů, kam vyrazit a co zažít. Kvido je spíše rozvážný a opatrný, ale nenechá se Karolem dlouho přemlouvat a rád se k jeho bláznivým plánům přidá. Společně tvoří nerozlučnou dvojici, která se nebojí žádné výzvy. Jejich přátelství je založené na vzájemné důvěře, respektu a smyslu pro humor. Ať už se vydají kamkoli, vždycky si užijí spoustu legrace a zažijí něco nezapomenutelného.

Dobrodružství a zábava

Toužíte po adrenalinu a nezapomenutelných zážitcích? Pak se vrhněte do víru dobrodružství! Ať už jste fanoušky outdoorových aktivit, nebo dáváte přednost kulturním zážitkům, Česká republika nabízí nepřeberné možnosti. Prozkoumejte tajemné jeskyně Moravského krasu, sjeďte divokou vodu na Vltavě nebo se vydejte na cyklovýlet po malebných stezkách Krkonoš. Milovníci historie si přijdou na své na hradech a zámcích, kterými se to u nás jen hemží. A co teprve večerní procházka magickou Prahou? Nechte se unést atmosférou a užijte si zábavu naplno!

Pro nejmenší diváky

Pro nejmenší diváky je připraveno divadelní představení plné barev, písniček a tance. Oblíbené pohádkové postavy zaručeně pobaví a vtáhnou do děje i ty nejmenší. Interaktivní prvky hry umožní dětem zapojit se do představení a užít si tak dvojnásobnou porci zábavy. Představení je vhodné pro děti od 3 let a trvá přibližně 45 minut, aby se i ti nejmladší diváci nenudili. Po představení se děti budou moci vyfotit s pohádkovými postavami a odnést si tak domů krásný zážitek.

Kde sledovat seriál?

Seriál můžete exkluzivně sledovat na streamovací platformě Netflix. Nové epizody jsou k dispozici každý týden, vždy ve čtvrtek. Pro sledování je potřeba aktivní předplatné. Pokud Netflix nemáte, můžete využít zkušební období zdarma, které platforma nabízí pro nové uživatele.

Publikováno: 26. 06. 2024

Kategorie: děti

Autor: Eliáš Růžička

Tagy: karol a kvido | dětský animovaný seriál