Nejlepší obchody v Zličíně pro dokonalý nákup

Zličín Obchody

Přehled obchodů v Zličíně

Zličín je oblíbenou destinací pro nákupy v Praze. Městská část nabízí širokou škálu obchodů, které uspokojí potřeby každého zákazníka. Mezi největší a nejznámější nákupní centra v Zličíně patří Metropole Zličín, Avion Shopping Park a Fashion Arena Prague Outlet. Tyto centra nabízejí bohatý výběr oblečení, obuvi, elektroniky a dalšího zboží od světových i místních značek. Kromě těchto velkých center se v Zličíně nachází také mnoho menších specializovaných obchodů, které nabízejí například sportovní vybavení, kosmetiku nebo dětské hračky. Pro milovníky gastronomie jsou k dispozici prodejny potravin s bohatým sortimentem čerstvého ovoce a zeleniny, masných výrobků, pečiva a dalších potravinových produktů. V Zličíně najdete také různé služby jako banky, lékárny a poštovní úřady. Po náročném nakupování si můžete odpočinout a naobedovat v jedné z restaurací v okolí. V Zličíně je také možnost využít parkování, které je dostupné jak na placených parkovištích před nákupními centry, tak i na bezplatných parkovištích veřejných komunikací.

Nákupní centra v Zličíně

V Zličíně se nachází několik moderních nákupních center, která nabízejí široký výběr zboží a skvělé možnosti nakupování. Jedním z největších a nejoblíbenějších nákupních center je OC Metropole Zličín. Toto centrum disponuje mnoha obchody různých kategorií, od oblečení a obuvi po elektroniku a drogerii. Najdete zde také velké supermarket s bohatým sortimentem potravin. Pro milovníky sportu je tu sportovní prodejna se širokou nabídkou vybavení pro různé sporty.

Dalším populárním nákupním centrem je Avion Shopping Park Zličín. Toto centrum je známé svou rozsáhlou nabídkou módního oblečení, obuvi a doplňků. Kromě toho zde najdete také prodejny s elektronikou, kosmetikou a hračkami. Avion Shopping Park má také velký hypermarket, kde si můžete nakoupit potraviny a další spotřební zboží.

Pokud hledáte menší nákupní centrum s přátelštější atmosférou, můžete navštívit Centrum Šestka. Toto centrum se zaměřuje především na módu, kosmetiku a bytové doplňky. Najdete zde také prodejny s elektronikou a knihkupectví. Centrum Šestka má také několik restaurací a kaváren, kde si můžete odpočinout a načerpat energii po nakupování.

Všechna tato nákupní centra jsou snadno dostupná jak autem, tak i veřejnou dopravou. V blízkosti se nachází autobusové zastávky a stanice metra linky B. Parkování je většinou zdarma nebo za přijatelný poplatek. Nákupní centra v Zličíně jsou ideálním místem pro dokonalý nákup, kde najdete vše, co potřebujete na jednom místě.

Prodejny potravin v Zličíně

V Zličíně najdete širokou nabídku prodejen potravin, které uspokojí vaše každodenní potřeby. Největší nákupní centra v této oblasti, jako je například Metropole Zličín a OC Šestka, mají ve svém portfoliu i velké supermarketové řetězce. Zde si můžete vybrat z bohatého sortimentu čerstvých potravin, pečiva, mléčných výrobků a dalších produktů. V okolí se také nachází menší samoobsluhy a obchody s biopotravinami, které dbají na kvalitu a ekologický původ svých produktů. Ať už hledáte běžné potraviny nebo zdravou stravu, v Zličíně určitě najdete prodejnu, která splní vaše očekávání.

Specializované obchody v Zličíně

V Zličíně najdete také řadu specializovaných obchodů, které splní potřeby každého zákazníka. Pokud hledáte oblečení a módní doplňky, určitě navštivte butiky s nejnovějšími trendy. Pro milovníky sportu jsou k dispozici specializované prodejny se sportovním vybavením a outdoorovými potřebami. Pokud máte rádi domácí kutilství, můžete si vybrat z nabídky obchodů se stavebninami a nářadím. Pro fanoušky elektroniky je tu také široký výběr prodejen s elektronikou a spotřebiči. A pokud hledáte dárky pro své blízké, nezapomeňte navštívit specializované obchody s dárkovými předměty a suvenýry. V Zličíně si každý najde to své!

Služby a restaurace v Zličíně

V Zličíně nechybí ani široká nabídka služeb a restaurací, které uspokojí potřeby návštěvníků. Můžete si zde dopřát relaxaci v kosmetickém salonu nebo masáži v wellness centru. Pokud hledáte kadeřnický salon, najdete zde několik profesionálních salonů s kvalitními službami. Pro ty, kteří preferují aktivní odpočinek, jsou k dispozici fitness centra a posilovny.

Pokud jde o gastronomii, Zličín nabízí širokou škálu restaurací a fast foodů. Můžete si vychutnat tradiční českou kuchyni v hospodách a restauracích nebo se rozhodnout pro mezinárodní speciality v různých stylových restauracích. Milovníci rychlého občerstvení ocení přítomnost populárních fast foodových řetězců.

Pro ty, kteří preferují sladkosti a dezerty, jsou zde cukrárny s bohatým sortimentem dortů a zákusků. Kavárny pak nabízejí příjemné prostředí pro posezení s přáteli či rodinou při šálku dobrého kafe.

Nezapomeňme také na další důležité služby jako banky, poštu, lékárny a obchody se zdravotnickými potřebami. V Zličíně je všechno na dosah ruky pro pohodlné nakupování a příjemný pobyt.

Tipy na výhodné nákupy v Zličíně

Pokud hledáte výhodné nákupy v Zličíně, máme pro vás pár tipů. Prvním místem, které rozhodně stojí za návštěvu, je nákupní centrum Metropole Zličín. Zde najdete širokou škálu obchodů s oblečením, elektronikou, kosmetikou a dalšími produkty za skvělé ceny. Dalším zajímavým místem je obchodní centrum Avion Shopping Park, kde se nachází známé značky a outletové obchody s velkými slevami. Pro milovníky potravinových nákupů doporučujeme navštívit supermarket Albert nebo Tesco Hypermarket, které nabízejí kvalitní produkty za přijatelné ceny. Pokud preferujete specializované obchody, můžete se vydat do prodejny sportovního vybavení Sportisimo nebo do drogerie dm. V neposlední řadě si také můžete dopřát odpočinek a dobré jídlo v jedné z restaurací v těchto nákupních centrech. Aby byl váš nákup co nejpohodlnější, doporučujeme využít veřejnou dopravu nebo parkoviště u jednotlivých center.

Jak se dostat do Zličína a parkování

Pokud se rozhodnete navštívit nákupní centrum v Zličíně, máte na výběr několik možností, jak se tam dostat. Nejpopulárnější a nejpohodlnější způsob je využít veřejnou dopravu. Z metra linky B můžete vystoupit na zastávce Zličín, která se nachází přímo u nákupního centra. Autobusové spoje jsou také dobře dostupné.

Pokud preferujete cestu autem, není problém najít parkovací místo. V okolí nákupního centra je k dispozici velké parkoviště s dostatečnou kapacitou pro zákazníky. Parkování je zde zdarma a můžete si být jistí, že váš automobil bude v bezpečí.

Při plánování vaší návštěvy byste měli také zvážit čas, ve kterém do Zličína dorazíte. V obdobích špičkového provozu může být parkování obtížné a obchody přeplněné. Doporučujeme vyhnout se víkendům a odpoledním hodinám, pokud chcete mít klidný a pohodlný nákup.

Využijte tedy veřejnou dopravu nebo přijďte v dostatečně brzkém čase, abyste si mohli užít dokonalý nákup v Zličíně bez stresu z hledání parkovacího místa.

Publikováno: 16. 12. 2023

Kategorie: obchody

Autor: Adélka Pokorná

Tagy: zličín obchody | nákup