Objevte nejnovější obchodní centrum v Brně-Králově Poli - nc Královo Pole!

Představení obchodního centra "NC Královo Pole"

NC Královo Pole je jedním z nejnovějších a nejmodernějších obchodních center v Brně. Nachází se v lokalitě Královo Pole, která je velmi dobře dostupná jak autem, tak i veřejnou dopravou. Centrum nabízí široký výběr obchodů a služeb pro nákupy, zábavu a relaxaci. Díky své strategické poloze a moderním prostorům se stalo oblíbeným místem pro nakupování a trávení volného času.

Umístění a dostupnost obchodního centra v Brně-Králově Poli

Obchodní centrum "NC Královo Pole" se nachází v brněnské čtvrti Královo Pole. Jeho strategické umístění nabízí výbornou dostupnost pro návštěvníky z celého města i okolí. Centrum je situováno na křižovatce ulic Vídeňská a Hradecká, což zajišťuje snadnou orientaci a pohodlnou cestu autem, MHD nebo pěšky.

Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je obchodní centrum dobře připojeno autobusy a tramvajemi. Poblíž se nachází několik zastávek, které umožňují rychlé spojení s ostatními částmi města. Pro ty, kteří preferují osobní automobil, je k dispozici dostatečné množství parkovacích míst před samotným centrem.

Důležitým faktorem pro výběr umístění tohoto obchodního centra byla také blízkost rezidenčních oblastí a univerzitního kampusu. To poskytuje širokému spektru zákazníků možnost jednoduchého nakupování bez nutnosti dlouhých cest.

Dostupnost NC Královo Pole je tedy jedním z jeho největších předností, která usnadňuje nákupy a zajišťuje pohodlný pobyt pro všechny návštěvníky.

Nabídka obchodů a služeb v NC Královo Pole

NC Královo Pole nabízí širokou škálu obchodů a služeb pro všechny návštěvníky. Zde najdete oblíbené módní značky jako H&M, Zara, C&A nebo New Yorker, které nabízejí nejnovější trendy a stylové oblečení pro celou rodinu. Pro milovníky elektroniky je zde prodejna Electro World s širokým sortimentem elektronických zařízení. Pokud hledáte kosmetiku a parfémy, můžete navštívit drogerii DM nebo parfumerii Douglas. Pro vaši domácnost zde najdete obchody jako Kika, Jysk nebo Teta drogerie. NC Královo Pole také nabízí různé restaurace a kavárny, kde si můžete pochutnat na chutném jídle či si odpočinout při šálku kávy.

Oblíbené obchody a značky v obchodním centru

V obchodním centru NC Královo Pole najdete širokou škálu oblíbených obchodů a značek. Mezi nejpopulárnější patří módní řetězce jako H&M, Zara, C&A a New Yorker, které nabízejí aktuální trendy pro ženy, muže i děti. Milovníci sportu ocení obchody jako Sportisimo a Intersport, kde mohou vybavit svou sportovní výbavu. Pro technologické nadšence je tu Elektro World s širokým sortimentem elektroniky a spotřebičů. Milovníci kosmetiky si přijdou na své v drogerii DM nebo Douglas. A pokud hledáte knihkupectví, určitě navštivte knihkupectví Neoluxor, kde najdete široký výběr knih pro dospělé i děti. V NC Královo Pole je opravdu co objevovat!

Akční nabídky a slevy v NC Královo Pole

V NC Královo Pole si můžete užít skvělé akční nabídky a slevy! Každý týden zde najdete neuvěřitelné slevy na oblečení, obuv, elektroniku, kosmetiku a mnoho dalšího. Oblíbené značky jako H&M, Zara, Nike či Sephora pravidelně přicházejí s atraktivními akcemi a výhodnými cenami. Navštivte také speciální outletovou zónu, kde můžete nakoupit za ještě nižší ceny. Nezapomeňte sledovat webové stránky NC Královo Pole nebo se přihlásit k odběru newsletteru, abyste nezmeškali žádnou výhodnou nabídku. Ušetřete peníze a nakupujte s rozumem ve vašem oblíbeném obchodním centru!

Parkování a doprava v okolí obchodního centra

Parkování a doprava v okolí obchodního centra je dobře zajištěno. NC Královo Pole disponuje velkým parkovištěm s dostatečnou kapacitou pro návštěvníky. Parkoviště je zdarma a nabízí pohodlné parkování přímo u obchodního centra. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je zde také dobrá dostupnost. V blízkosti se nachází autobusová zastávka, kterou obsluhují linky MHD. Dopravní spojení do centra Brna i okolních částí města je tedy pohodlné a snadné.

Otevírací doba a provozní informace o NC Královo Pole

NC Královo Pole je otevřeno každý den od pondělí do neděle. V pracovních dnech, tj. od pondělí do pátku, jsou obchody v centru otevřeny od 9:00 do 21:00 hodin. O víkendech, tedy v sobotu a v neděli, se otevírací doba mírně liší - obchody jsou otevřeny od 8:00 do 20:00 hodin.

V centru se nachází také několik restaurací a kaváren, které nabízejí široký výběr jídla a pití. Tyto provozy mají delší otevírací dobu než obchody a jsou často otevřeny i ve večerních hodinách.

Pro zákazníky je k dispozici bezplatné parkoviště před obchodním centrem s dostatkem parkovacích míst. Kromě toho je možné využít také veřejnou dopravu - poblíž se nachází autobusová zastávka a tramvajová linka.

Provozovatelé NC Královo Pole dbají na bezpečnost svých zákazníků a proto jsou v centru k dispozici bezpečnostní kamery a ostraha. Dále je zde také lékárna, která poskytuje zdravotní služby.

NC Královo Pole je oblíbeným místem pro nakupování, relaxaci a zábavu. Otevírací doba umožňuje nákupy i po pracovní době a ve víkendy. Zákazníci si cení široké nabídky obchodů, restaurací a služeb v centru.

Zábava a relaxace v obchodním centru

NC Královo Pole nabízí zábavu a relaxaci pro celou rodinu. Pro děti je k dispozici moderní dětský koutek s různými hrami a atrakcemi. Pro mladší návštěvníky je připravena speciální herní zóna s videohrami a stolními hrami. Pro dospělé jsou k dispozici kino, bowlingové dráhy a fitness centrum. Po náročném nakupování si můžete odpočinout v kavárnách nebo restauracích, které nabízejí širokou škálu gastronomických zážitků. NC Královo Pole tak poskytuje nejen možnost nakupování, ale i příjemného strávení volného času pro všechny návštěvníky.

Bezpečnostní opatření a služby pro zákazníky v NC Královo Pole

Bezpečnost zákazníků je v obchodním centru NC Královo Pole prioritou. Pro zajištění jejich pohodlí a bezpečnosti jsou v provozu moderní kamerové systémy, které monitorují veškeré prostory centra. K dispozici je také profesionální ochranka, která dbá na dodržování pořádku a ochranu majetku zákazníků.

Pro případ nouze je v NC Královo Pole k dispozici lékařská služba s vyškoleným personálem. V případě potřeby mohou zákazníci využít i bezbariérového přístupu a asistenční služby pro osoby se speciálními potřebami.

V obchodním centru je také možné využít bankomatu, směnárny a úschovnu zavazadel. Dětský koutek poskytuje rodičům možnost odpočinku a zábavy pro děti.

NC Královo Pole si zakládá na kvalitním servisu pro své zákazníky. V rámci toho nabízí i bezplatné Wi-Fi připojení po celém areálu, aby byli návštěvníci stále online.

Důraz na bezpečnost a komfort zákazníků je jednou ze silných stránek NC Královo Pole, které se snaží poskytnout svým návštěvníkům příjemné a bezpečné prostředí pro jejich nakupování a relaxaci.

Názory a recenze zákazníků na NC Královo Pole

NC Královo Pole je velmi oblíbené obchodní centrum mezi zákazníky v Brně-Králově Poli. Mnoho lidí chválí širokou nabídku obchodů a služeb, které jsou zde k dispozici. Zákazníci ocenili také příjemné prostředí a moderní design centra. Mnoho recenzentů si pochvaluje také přátelský personál, který je vždy ochoten pomoci a poskytnout potřebné informace. Názory na parkování jsou také pozitivní, protože NC Královo Pole má dostatek parkovacích míst pro návštěvníky. Zákazníci také oceňují různé akční nabídky a slevy, které jsou pravidelně dostupné v obchodním centru. Celkově lze říci, že NC Královo Pole je vysoce hodnoceným a oblíbeným místem pro nakupování a relaxaci ve městě Brně-Králově Poli.

Publikováno: 11. 02. 2024

Kategorie: obchod

Autor: Adélka Pokorná

Tagy: nc královo pole | obchodní centrum v brně-králově poli