Nákupní ráj v Praze: Objevte obchody v Metropoli Zličín a nakupujte s rozkoší!

Metropole Zličín Obchody

Historie a vývoj nákupního centra Metropole Zličín

Nákupní centrum Metropole Zličín se nachází v pražské čtvrti Zličín a bylo otevřeno v roce 2009. Centrum je jedním z největších nákupních center v Praze, nabízí širokou škálu obchodů, restaurací a služeb pro návštěvníky. Během let prošlo několika rozšířeními a modernizacemi, aby uspokojilo rostoucí poptávku zákazníků. Metropole Zličín se stal oblíbeným místem pro nakupování a trávení volného času pro obyvatele Prahy i turisty.

Popis a rozloha obchodního centra v Praze

Metropole Zličín je moderní nákupní centrum v Praze, které se rozkládá na ploše přes 60 000 metrů čtverečních. Centrum nabízí široký výběr obchodů, restaurací a služeb pro celou rodinu. Pro zákazníky jsou k dispozici obchody s oblečením, obuví, elektronikou, kosmetikou a dalšími potřebami. Kromě toho zde najdete také supermarket, lékárnu, multikino a fitness centrum. Metropole Zličín je oblíbeným místem pro nakupování i trávení volného času díky své široké nabídce a modernímu prostředí.

Seznam obchodů a služeb dostupných v Metropoli Zličín

V nákupním centru Metropole Zličín najdete širokou škálu obchodů a služeb pro celou rodinu. Mezi oblíbené obchody patří H&M, Zara, Marks & Spencer, Datart, Sportisimo a mnoho dalších. Pro milovníky elektroniky je zde i prodejna Apple, kde si můžete pořídit nejnovější technologické lahůdky. Kromě módního oblečení a elektroniky zde naleznete také obchody s kosmetikou, hračkami, knihami a potřebami pro domácnost. Pro odpočinek a občerstvení jsou k dispozici restaurace, kavárny a fast foody jako KFC či McDonald's. Dále zde najdete lékárnu, bankomat a dětský koutek pro ty nejmenší návštěvníky. Nákupy v Metropoli Zličín tak nabízejí skvělý zážitek pro každého zákazníka.

Informace o otevírací době a dostupnosti dopravy

Nákupní centrum Metropole Zličín je otevřeno denně od 9:00 do 21:00, což poskytuje dostatek času pro nákupy i večerní zábavu. Centrum je dobře dostupné MHD, s přímým spojením metrem (linka B) a autobusy z různých částí Prahy. Pro ty, kteří preferují cestování automobilem, je k dispozici parkoviště s kapacitou pro více než 2000 vozidel. Díky své výhodné poloze nedaleko dálnice D5 je Metropole Zličín snadno dosažitelná i pro návštěvníky z okolních měst a obcí.

Akční nabídky a slevy pro návštěvníky nákupního centra

Akční nabídky a slevy pro návštěvníky nákupního centra Metropole Zličín jsou velmi lákavé. V průběhu celého roku mohou zákazníci využívat různé akce a slevové programy, které nabízí jednotlivé obchody v centru. Během sezónních výprodejů či speciálních akcí lze nalézt zboží se slevami až 70 %. Dále je možné získat výhodné kupóny na další nákupy nebo bonusové body při pravidelném nakupování. Nezapomeňte sledovat webové stránky Metropole Zličín nebo se přihlásit k odběru newsletteru, abyste nezmeškali žádnou zajímavou akci či slevu.

Recenze zákazníků a doporučení pro nákupy v Metropoli Zličín

Recenze zákazníků Metropole Zličín jsou velmi pozitivní. Návštěvníci oceňují široký výběr obchodů a služeb, příjemné prostředí a čistotu nákupního centra. Velkou výhodou je také snadná dostupnost MHD a parkovacích možností. Zákazníci doporučují navštívit oblíbené obchody jako H&M, Albert, DM drogerie nebo Billa. Doporučení pro nákupy v Metropoli Zličín zahrnuje plánování návštěvy mimo hlavní špičky a využití akčních nabídek a slev, které jsou pravidelně dostupné.

Publikováno: 28. 05. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Adriana Šimková

Tagy: metropole zličín obchody | nákupní centrum v praze