Novinky z Globus letáku v Ostravě: Nejlepší reklamy pro váš nákupový zážitek!

Globus Leták Ostrava

Vítejte v novém čísle našeho magazínu "Malý stavitel"! Tentokrát se zaměříme na aktuální leták Globus Ostrava, který přináší skvělé reklamy a nabídky pro váš nezapomenutelný nákupový zážitek. Přečtěte si tento článek a objevte všechny novinky, které pro vás Globus Ostrava připravil. Nechte se inspirovat a vyrazte nakupovat do jednoho z nejoblíbenějších obchodních center v Ostravě!

Informace o aktuálních nabídkách a slevách

V letáku Globus Ostrava najdete širokou nabídku aktuálních slev a výhodných akcí. Například tento týden můžete získat slevu 20% na veškeré nářadí a stavebniny. Dále si můžete pořídit kvalitní keramickou dlažbu se slevou 30%. Nezapomeňte také na akční nabídky na elektrospotřebiče, zahradní nábytek a stavební materiály. Navštivte Globus Ostrava a využijte těchto skvělých nabídek!

Přehled o sortimentu a produktech

Globus Ostrava nabízí široký sortiment výrobků pro vaše nákupy. V potravinovém oddělení najdete čerstvé ovoce a zeleninu, kvalitní maso a ryby, pečivo a sladkosti. Pro milovníky dobrého jídla je zde také velký výběr delikates a gastronomických specialit. V oddělení drogerie najdete veškerou péči o tělo, kosmetiku, parfémy a drobné potřeby pro domácnost. Pro vaši domácnost máme širokou nabídku spotřebičů, elektroniky, nábytku a dekorací. A pokud se chystáte na stavbu nebo rekonstrukci, určitě si vyberte ze sortimentu stavebnin a nástrojů. Globus Ostrava je tu pro vás s kvalitním sortimentem za skvělé ceny!

Tipy na výhodné nákupy v Globusu Ostrava

Pokud hledáte výhodné nákupy, nezapomeňte se podívat na akční nabídky v Globusu Ostrava. Zde najdete široký sortiment kvalitních produktů za skvělé ceny. Doporučujeme si prohlédnout leták, ve kterém najdete aktuální slevy a akce. Sledujte také speciální nabídky na potraviny, drogerii, elektro a mnoho dalšího. Nechte se inspirovat a ušetřete při svých nákupech v Globusu Ostrava!

Upozornění na speciální akce a soutěže

V Globusu Ostrava se můžete těšit na řadu speciálních akcí a soutěží, které vám ještě více zpříjemní váš nákupový zážitek. Pravidelně pořádáme tematické akce, jako například "Dny pro děti", kde se mohou nejmenší návštěvníci těšit na různé atrakce a soutěže s pěknými cenami. Pro fanoušky gastronomie pak připravujeme degustační večery, kde si můžete vychutnat lahodné pokrmy a objevovat novinky ze světa chutí. Nezapomínáme ani na milovníky sportu - pravidelně pořádáme sportovní turnaje a soutěže s možností vyhrát lístky na oblíbené zápasy. Sledujte náš leták a webové stránky, abyste nezmeškali žádnou zajímavou akci či soutěž!

Důležité informace o otevírací době a kontaktních údajích

Globus Ostrava je otevřen pro zákazníky od pondělí do soboty od 7:00 do 22:00 hodin a v neděli od 8:00 do 21:00 hodin. Pro ty, kteří preferují osobní kontakt, je k dispozici telefonická linka na zákaznickou podporu +420 123 456 789. Pokud máte dotazy ohledně sortimentu nebo aktuálních nabídek, můžete se obrátit také na e-mailovou adresu info@globus.cz. Nezapomeňte si poznamenat tyto důležité kontaktní údaje a navštivte Globus Ostrava co nejdříve!

Možnosti využití věrnostních programů a slevových karet

V Globusu Ostrava máte možnost využít různé věrnostní programy a slevové karty, které vám ještě více zpříjemní váš nákup. Pokud se stáváte členem Globus klubu, budete mít přístup k exkluzivním nabídkám a slevám. Stačí se zaregistrovat na webových stránkách Globusu nebo vyplnit přihlášku přímo na prodejně. Další možností je získání slevových karet, jako je například karta Globus Partner nebo kartička pro seniory. Tyto karty vám umožní nakupovat za ještě výhodnější ceny a získávat další benefity. Nezapomeňte se informovat o aktuálních akcích a nabídkách spojených s těmito programy a kartami, abyste si mohli užít maximálního nákupního zážitku v Globusu Ostrava.

Závěrem bychom vás rádi povzbudili k návštěvě Globusu Ostrava. Tento obchodní řetězec nabízí široký sortiment výrobků pro stavebnictví a domácí renovace. Díky aktuálním nabídkám a slevám si můžete pořídit veškeré potřebné materiály za skvělé ceny. Navíc, díky speciálním akcím a soutěžím, máte možnost vyhrát zajímavé ceny. Nezapomeňte si zkontrolovat otevírací dobu a kontaktní údaje, abyste se přesně dozvěděli, kdy můžete navštívit Globus Ostrava. Využijte také výhody věrnostních programů a slevových karet, které vám umožní ještě více ušetřit. Přijďte do Globusu Ostrava a nechte se inspirovat pro vaše další stavební projekty!

Publikováno: 26. 01. 2024

Kategorie: nakupování

Autor: Eliáš Růžička

Tagy: globus leták ostrava | reklama